16. ročník súťaže o Pohár Bielych Albatrosov - Bardejov, 7.10.2017
Výsledková listina
           
Poradie Št. číslo   Model Súťažiaci Klub
A1. Lietadlá vrtuľové a vrtuľníky - žiaci
1 190 a1-1.jpg M6A1 Seiran Max Krempaský Košice
2 096 a1-2.jpg Bristol Blenheim Mk.IV Elenka Hochmuthová Prešov
3 054 a1-3.JPG Spitfire Mk.Ixe Samuel Brna CVČ Orgovánová Košice
A2. Lietadlá prúdové  - žiaci
1 032 a2-1.jpg MiG-15 Marcelka Pintérová MK Čaňa
2 201   L-39 Albatros "Biele Albatrosy" Lukáš Jenčík KPM Gelnica
3 160 a2-3.jpg Su-34 Samuel Dubovský Košice
A3. Bojová technika 1/72 - žiaci
1 051 a3-1.JPG Jagdpanzer IV Samuel Brna CVČ Orgovánová Košice
2 179 a3-2.JPG Autoblinda AB41 Branislav Benčo Košice
3 164 a3-3.JPG Panzer III Ján Abosi Košice
A4. Bojová technika 1/35 a 1/48 - žiaci
1 023 a4-1.JPG M-10 GMC Matúš Zajac Košice
2 048 a4-2.JPG Churchill GC Samuel Brna CVČ Orgovánová Košice
3 188 a4-3.JPG T-14 Armata Samuel Čuraj Košice
A5. Lietadlá a vrtuľníky - juniori
1 101 a5-1.jpg A-4B Skyhawk Šimon Šmilňák LMK Stropkov
2 211 a5-2.JPG SeaLynx Mk.88a Matej Kakalejčík Gelnica
3 103   Agusta A-109K2 Rega Kristián Pencák LMK Stropkov
A6. Bojová technika - juniori
1 102 a6-1.JPG T-34/76 mod. 1942 Šimon Šmilňák LMK Stropkov
2 125 a6-2.JPG KV-1 Richard Bešenyi LMK Stropkov
3 169 a6-3.JPG T-10M Oliver Krúpa CVČ Košice
B0. Lietadlá a vrtuľníky v mierke 1/144 a menšie
1 214 b0-1.JPG Mil Mi-4P Lukáš Šulek Lučivná
2 036 b0-2.JPG Spitfire Mk.IX Michal Horniaček KPM Žilina
3 142 b0-3.JPG Mil Mi-1 Jozef Konečný Prešov
B1. Lietadlá vrtuľové v mierke 1/50 a väčšie
1 009 b1-1.JPG Bf 109G-2 Pavol Papp SDM
2 007 b1-2.JPG Bf 109G-14 Jozef Lastivka Košice
3 203 b1-3.JPG Fw 190D Matúš Halgaš Trebišov
B2. Lietadlá vrtuľové v mierke 1/72
1 031 b2-1.JPG PZL 37B Los Boris Bednár IPMS Milano
2 069 b2-2.JPG Avia Ba.33 Jozef  Konečný Prešov
3 108 b2-3.JPG Messerschmitt Bf 109G-6AS Juraj Korpa Košice
B3. Lietadlá prúdové v mierke 1/50 a väčšie
1 165 b3-1.JPG Gloster Meteor F3 Stanislav Elíz Prešov
2 184 b3-2.JPG F-4C Phantom II Bohuslav Haluška KLM Ružomberok
3 044 b3-3.JPG Etendard IVP Michal Pajkoš LMK Stropkov
B4. Lietadlá prúdové v mierke 1/72
1 029 b4-1.JPG Aero L-29 Delfín Lukáš Šulek Lučivná
2 099 b4-2.JPG SU-30SM Ľuboš Martinec KPM "Manínski Orlosupi" Považská Bystrica
3 204 b4-3.JPG Me 163 Matúš Halgaš Trebišov
B5. Vrtuľníky v mierke 1/72 a väčšie
1 166 b5-1.JPG Wessex HAS.3 Stanislav Elíz Prešov
2 046 b5-2.JPG UH-60M Daniel Marton Prešov
3 089   Bell UH-1D Rastislav Hasiček Košice
B6. Lietadlá 1/32
1 068 b6-1.JPG Vought F4U-1 Corsair Robert Suchánek KPM Zlín
2 047 b6-2.JPG Mirage IIIE Daniel Marton Prešov
3 114 b6-3.JPG MiG-19 Milan Krajča Zlín
C1. Bojová technika v mierke 1/72
1 045 c1-1.JPG Pz.Kpfw.I ausf.F (early) Kamil Jánoš KPM Prešov
2 196 c1-2.JPG WR360 Stanislav Žoldák KPM Čaňa
3 085 c1-3.JPG T-90 Rastislav Hasiček Košice
C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48
1 038 c2-1.JPG M1025 Humwee Michal Horniaček KPM Žilina
2 008 c2-2.JPG Pz.Kpfw II Ausf. L LUCHS Pavol Papp SDM
3 011 c2-3.JPG IDF M-109 Jaromír Fluder KPM Zlín
D. Diorámy
1 012 d-1.JPG M1126 Stryker Jaromír Fluder KPM Zlín
2 143 d-2.JPG T-55 Enigma Iraq František Ostrožák Košice
3 162 d-3.JPG Hetzer Šimon Scholtz Košice
E. Autá a motocykle
1 217 e-1.JPG Citroen DS.19 Peter Strmeň Banská Bystrica
2 094 e-2.JPG Hummer H2 Rastislav Hasiček Košice
3 176 e-3.JPG Citroen CV.11 Patrik Široký Poprad
F. Figúrky a busty
1 104 f-1.JPG Sappo - The Frog Martin 'KLingO' Schneider LEπIČI Košice
2 078 f-2.JPG Lagherta Róbert Laclavík KPM Prešov
3 111 f-3.JPG Kardinál Richelieu Juraj Korpa Košice
G. Lode a ponorky
1 004 g-1.JPG H.M.S Bounty Tomáš Balint Prešov
2 013 g-2.JPG Queen Mary 2 Andrzej Klik Gliwice
3 158 g-3.JPG ORP Grom Robert Kijak Jaslo (PL)
J. Papierové modely
1 024 j-1.JPG MiG-21MF Maroš Olšavsky Prešov
2 207 j-2.JPG Aston Martin DBR-9 Matej Kakalejčík Gelnica
3 149 j-3.JPG Raketoplán Buran Timotej Paňko LMK Stropkov
O. Ostatné modely
1 213 o-1.JPG Nakajima Ki-84 Lukáš Šulek Lučivná
2 040 o-2.JPG Yamato EGG Michal Horniaček KPM Žilina
3 146 o-3.JPG TIE fighter Marek Krehlik Prešov
R. Rozostavané modely
1 014 r-1.JPG PAŁAC KULTURY i NAUKI - w budowie Andrzej Klik Gliwice
2 026 r-2.JPG T-62M Daniel Hajtinger Prešov
3 157 r-3.JPG Stug.III Auf.34(r) WHAT IF Vladimír Drábik Rožňava
 
Špeciálne ceny
 
Špeciálna cena klubu Black Sheeps za najlepší model lietadla alebo techniky z 1.SV
  182 cenabs.JPG Caproni Ca.33 Bohuslav Haluška st. KLM Ružomberok
Špeciálna cena KPM Prešov za najlepší vrtuľník
  166 b5-1.JPG Wessex HAS.3 Stanislav Elíz Prešov
Cena firmy Prospektor za najlepší žiacky a juniorský model
  071   Spitfire Mk.II Katarína Kunová Trebostovo
Cena firmy Prospektor za najlepší žiacky a juniorský model
  136   Pickup Matej Heldák CVČ Svit
Cena firmy Prospektor za najlepší žiacky a juniorský model
  064 prospektor3.JPG USS Nimitz Marek Lumcer Košice
Putovný pohár Bielych Albatrosov za najlepší model súťaže
  004 g-1.JPG H.M.S Bounty Tomáš Balint Prešov