Výsledková listina - 14. ročník súťaže o Pohár Bielych Albatrosov
  

Názov kategórie Poradie Š.číslo Model Modelár Klub / mesto

A1. Lietadlá vrtuľové a vrtuľníky - žiaci 1 040 P-38L Lightning Marcelka Pintérová KPM Čaňa

2 115 Fokker Dr.I Max Krempaský CVČ Košice

3 185 P-35 Marko Jína CVČ Svit

A2. Lietadlá prúdové - žiaci 1 113 F-16 Max Krempaský CVČ Košice

2 121 Harrier Slosiarik Samuel CVČ Košice

3 220 Vampire Boris Hatala Košice

A3. Bojová technika 1/72 - žiaci 1 034 T-72 Samuel Brna CVČ Orgovánová Košice

2 144 KINGTIGER BARTOSZ MENTEL KM przy K 21BSP Rzeszów

3 222 Sherman M4A1 Martin Matula Košice

A4. Bojová technika pásová 1/35 a 1/48 - žiaci 1 192 IS-3 Sebastián Živčák CVČ Svit

2 056 SU-76M Simon Smilnak LMK Stropkov

3 226 M4 Sherman Rastislav Jelínek CVČ Orgovánová Košice

A4b. Bojová technika kolesová 1/35 a 1/48 - žiaci 1 133 OPEL BLITZ ARKADIUSZ SOBCZAK KM przy K 21BSP Rzeszów

2 219 US Cargo Truck 6x6 Boris Hatala Košice

3 066 M3A1 Scout car Martin Verbič Košice

A5. Lietadlá a vrtuľníky - juniori 1 217 Hawker Hurricane Mk.IIB Róbert Bednár GPUK Poprad

2 243 Bf 109G-14 Hubert Gromadzki Rzeszów

A6. Bojová technika - juniori 1 037 IDF M109A2 Doher Daniel Hajtinger Prešov

2 227 SdKfz.251/9 Martin Verbič Košice

3 130 LeFH 18 (105mm) SEWERYN DRAŁUS KM przy K 21BSP Rzeszów

B1. Lietadlá vrtuľové v mierke 1/50 a väčšie 1 004 Messerschmitt Bf 109G-6 Pavol Papp SDM

2 007 Tank Ta 152C Jozef Lastivka Košice

3 087 Fw 190D-9 Juraj Bojkovský Bernolákovo

B2. Lietadlá vrtuľové v mierke 1/50 a menšie 1 214 PZL 23A Karaś Boris Bednár IMPS MilanO

2 071 Praga E.39 Karol Gribanin Snina

3 171 Messerschmitt Bf-110 G-2 Juraj Korpa Košice

B4. Lietadlá prúdové v mierke 1/50 a menšie 1 163 MiG-15 Lukáš Šulek Lučivná okr. Poprad

  2 172 F/A-18C Juraj Korpa Košice

3 213 Erste in Kosmos Boris Bednár IMPS MilanO

B5. Vrtuľníky 1 161 Kamov Ka-50 "Black shark" Lukáš Šulek Lučivná okr. Poprad

C1. Bojová technika v mierke 1/72 1 080 T-55 Ján Moravčík MK Bulldog Liptovský Hrádok

2 173 ISU-152 Juraj Korpa Košice

3 164 Dingo 2 AC-F Lukáš Šulek Lučivná okr. Poprad

C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48 1 156 Something new ? T-50 Witold Socha Kraków/Grupa B

2 005 Sd.Kfz.251 Ausf.D Pavol Papp SDM

3 166 Panhard EBR-10 Matej Richnavský Košice

D. Diorámy 1 153 "Tobruk Express" Witold Socha Kraków/Grupa B

2 152 ,,Karty sú rozdané" Sd.Kfz.231 František Kožiak

3 055 100 years later Janusz Baniak Uście Gorlickie

E. Autá a motocykle 1 009 Lotus79 Mátrai György Miskolci Makettezők

2 159 "Semper Paratus" MB 1500 Witold Socha Kraków/Grupa B

3 010 McLaren MP4/12 C Répászky Rita Miskolci Makettezők

F. Figúrky a busty 1 061 Pirát Róbert Laclavík KPM Prešov

2 075 El.STEIN Adrián Wilga Prešov

3 244 Nazgul z Mordoru Hubert Gromadzki Rzeszów

3 176 Nút, egyptská bohyňa Juraj Korpa Košice

G. Lode a ponorky 1 081 U-boot VIIC U96 Vítězslav Horák Košice

2 016 SOUS-MARINE SURCOUF Peter Malovič MK Zobor Nitra

3 181 JMSDF Harushio Class Jozef Konečný Prešov

J. Papierové modely 1 051 S.E.5a Janusz Baniak Uście Gorlickie

2 050 Morane G Michał Baniak Uście Gorlickie

3 093 Liaz 24.33 PVZ Matúš Mikuláš MK Zobor Nitra

R. Rozostavané modely 1 218 Simca 5 Kamil Jánoš KMP Prešov

2 110 Arado Ar 196A-3 Ľubomír Műller KPM Prešov

3 012 Leitha monitor Martin Mikuláš MK Zobor Nitra