Výsledková listina - 13. ročník súťaže o Pohár Bielych Albatrosov
  Bardejov, 4.10.2014

Názov kategórie Poradie Š.číslo Model Modelár Klub / mesto

A1. Lietadlá vrtuľové a vrtuľníky - žiaci 1 145 F4F-4 Wildcat Róbert Bednár Poprad

2 261 B-17G Tomáš Mafina ml. Prešov

3 035 Il-2m3 Rasťo Pintér KPM Čaňa

A2. Lietadlá prúdové - žiaci 1 263 Rafale M Monika Mafinová Prešov

2 260 Avia CS-92 Tomáš Mafina ml. Prešov

3 216 F-86 Sabre Ivan Ruttkay CVČ Košice

A3. Bojová technika 1/72 - žiaci 1 073 T-34 Timon Dąbrowski KM przy K21BSP Rzeszów

2 055 Pz.Kpfw.III ausf. L Samuel Brna CVČ Orgovánová Košice

3 240 Panther Rastislav Jelínek

A4. Bojová technika 1/35 a 1/48 pásová - žiaci 1 063 T-34 z trałem przeciwminowym Blanka Budzyńska KM przy K21BSP Rzeszów

2 106 M4A3E8 Sherman Łukasz Trojan KM przy K21BSP Rzeszów

3 103 T-34 Łukasz Trojan KM przy K21BSP Rzeszów

A4b. Bojová technika 1/35 a 1/48 kolesová - žiaci 1 049 M3A1 Scout car Martin Verbič Košice

2 252 Húfnica K18 Viliam Tarcala Bardejov

3 066 Opel Coal Engine + BMW Jakub Cielecki KM przy K21BSP Rzeszów

A5. Lietadlá a vrtuľníky - juniori 1 087 Lublin R-XIII Jakub Sala KM przy K21BSP Rzeszów

A6. Bojová technika - juniori 1 051 Sd.Kfz. 251/9 Martin Verbič Košice

2 253 Flak 18 Pawel Sala KM przy K21BSP Rzeszów

3 084 L 3000S Jakub Sala KM przy K21BSP Rzeszów

B1. Lietadlá vrtuľové v mierke 1/50 a väčšie 1 009 Tank Ta-152E Jozef Lastivka Košice

2 122 Spitfire Mk.IXc Pavol Karniš KPM Prešov

3 191 N1K2 Kyofu Ľubomír Müller KPM Prešov

B2. Lietadlá vrtuľové v mierke 1/50 a menšie 1 034 Colomban MC-15E Cri-Cri Václav Hochmuth KPM Prešov

2 138 Mistel Boris Bednár KPM Mariánské Lázně

3 052 ZLIN Z-XII Jozef Konečný Prešov

B3. Lietadlá prúdové v mierke 1/50 a väčšie 1 264 MiG-17PF Tomáš Mafina Prešov

2 137 Mirage III Teo Bohinský Bardejov

  3 040 MiG-15bis Daniel Marton Prešov

B4. Lietadlá prúdové v mierke 1/50 a menšie 1 116 TA-7C Corsair II Peter Sýkora Košice

2 047 "Na Emeryturze" Tu-134A Witold Socha Grupa B - Kraków

3 005 F-84G Thunderjet Przemyslaw Klimala Nowy Sacz

B5. Vrtuľníky 1 190 Agusta A109K2 Ľubomír Müller KPM Prešov

2 041 CH-53G Daniel Marton Prešov

3 193 Mil Mi-28 Jozef Konečný Prešov

C1. Bojová technika v mierke 1/72 1 194 KV-1E Stanislav Žoldak KPM Čaňa

2 118 Challenger II MBT Peter Sýkora Košice

3 153 Sturmpanzer II Janusz Baniak Uscie Gorlickie

C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48 1 182 Staghound Mk.III Pavol Papp SPM

2 117 Churchill Mk.VII Peter Sýkora Košice

3 095 Sd.Kfz. 251/23 Wojciech Tobijasz KM przy K21BSP Rzeszów

D. Diorámy 1 043 "Come here doggy" Yugoslavia 1944 Witold Socha Grupa B - Kraków

2 088 Eastern front 1944 Jakub Sala KM przy K21BSP Rzeszów

3 018 Normandy Marián Raček Poprad

E. Autá a motocykle 1 044 "Black gold" Opel Blitz 2.5 - 32 Witold Socha Grupa B - Kraków

2 121 Ford Falcon Ranchero Ronald Hudák Košice

3 169 Toyota 88C Ľubomír Müller KPM Prešov

F. Figúrky a busty 1 128 Sapo Adrián Wilga KPM Prešov

2 061 The Wizard Róbert Laclavík KPM Prešov

3 144 Eddie Stanislaw Jablonski ZSS Cmilów

G. Lode a ponorky 1 151 Nina Janusz Baniak Uscie Gorlickie

2 036 Rusian Typhoon Submarine Rasťo Pintér KPM Čaňa

3 053 Russian submarine AKULA Class Jozef Konečný Prešov

J. Papierové modely 1 165 SE-5A Janusz Baniak Uscie Gorlickie

2 025 Gellen Marián Raček Poprad

3 173 Panzerfaust Robert Kijak Jaslo

R. Rozostavané modely 1 011 Ki-61 II Kai Jozef Lastivka Košice

2 198 Ba 349 Natter Ľubomír Müller KPM Prešov

  3 183 Ohka Pavol Papp SPM