Výsledková listina - 12. ročník súťaže o Pohár Bielych Albatrosov - 5.10.2013

Názov kategórie Poradie Š.číslo Model Modelár Klub / mesto

A1. Lietadlá vrtuľové 1/48,1/32,1/24 - žiaci 1 038 I-16 Rado Hančuľák CVČ Košice

A2. Lietadlá vrtuľové 1/72,1/144 - žiaci 1 003 P-51D Mustang Marcelka Pintérová KPM Čaňa

2 042 Heinkel He 111 - H6 Michal Bednář CVČ Orgovanova 5- Košice

3 092 P-51D Mustang Jakub Kristan Košice

A4. Lietadlá prúdové 1/72,1/144 - žiaci 1 037 Baynes Bat Róbert Bednár KPM Mariánské Lázně

2 001 MiG-15 Rasťo Pintér KPM Čaňa

3 112 Tornado Black Panther Ivan Ruttkay CVČ Košice

B. Vrtuľníky bez rozdielu mierky - žiaci 1 040 Agusta A-109 KM Martin Verbič Košice

C1. Bojová technika v mierke 1/72 - žiaci 1 043 British Challenger IBM 36 Michal Bednář CVČ Orgovanova 5- Košice

2 094 Panter Viliam Tarcala Bardejov

3 108 DUKW Ivan Ruttkay CVČ Košice

C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48 - žiaci 1 091 M-4 Sherman Jakub Kristan Košice

2 039 E-10 Rado Hančuľák CVČ Košice

3 041 M3A1 Stuart Martin Verbič Košice

A4. Lietadlá prúdové 1/72,1/144 - juniori 1 106 Me 262 Štefan Ondika Košice

B. Vrtuľníky bez rozdielu mierky - juniori 1 105 Eurocopter Bk-117 Štefan Ondika Košice

C1. Bojová technika v mierke 1/72 - juniori 1 019 Panzer III Ausf.L Daniel Hajtinger Prešov

C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48 - juniori 1 017 Tiran 5 Daniel Hajtinger Prešov

2 113 M36 Jackson Martin Strýčko CVČ Košice

A1. Lietadlá vrtuľové 1/48,1/32,1/24 - seniori 1 010 Fw-190D-11 Jozef Lastivka Košice

2 100 Supermarine Spirfire Mk.Ixc Martin "Klingo" Schneider Leπiči Košice

3 046 Jak-3 René Molnár Košice Lepiči

A2. Lietadlá vrtuľové 1/72,1/144 - seniori 1 033 Thunderbolt P-47 Razorback Boris Bednár KPM Mariánské Lázně

2 058 Macchi 202 Folgore Juraj Korpa Košice

3 026 P-51D Mustang "Red Tails" Štefan Pásztor RS

A3. Lietadlá prúdové 1/48,1/32,1/24 - seniori 1 082 F-84G Thunderjet Pavol Karniš KPM Prešov

2 119 Mirage III David Bohinský Bardejov

3 088 Nakajima Ohka Ľubomír Müller KPM Prešov

A4. Lietadlá prúdové 1/72,1/144 - seniori 1 056 MiG-29A no.9207 Juraj Korpa Košice

2 120 Harrier FRS.1 David Bohinský Bardejov

3 034 Me 262 Schwalbe Negatiff Boris Bednár KPM Mariánské Lázně

B. Vrtuľníky bez rozdielu mierky - seniori 1 080 Mil Mi-24V Jozef Konečný Prešov

C1. Bojová technika v mierke 1/72 - seniori 1 085 BAZ-6402 Ivan Rospopa Black Sheeps Bardejov

2 060 Aviastarter AS-2 Juraj Korpa Košice

3 032 Ferdinand Štefan Pásztor RS

C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48 - seniori 1 055 Opel Kapitaen Matej Richnavský Košice Lepiči

2 102 BRDM-2 early Martin "Klingo" Schneider Leπiči Košice

3 007 Dodge M6 Roman Tóth KPM Čaňa

D. Diorámy 1 129 Obranná línia Rasťo Jelínek / Roman Hornák Košice

2 110 PAK-40 Ivan Ruttkay CVČ Košice

D. Diorámy - seniori 1 063 U.S. Scout & Tracker Juraj Korpa Košice

E. Autá a motocykle 1 044 Ferrari 250 GTO René Molnár Košice Lepiči

2 121 Aston-Martin DBR David Bohinský Bardejov

3 072 Alfa-Romeo Gulietta Dr. Vladimír Drábik KPM Rožňava

F1. Figúrky 1 125 Saxon Adrián Wilga KPM Prešov

2 064 Sweet Eagle Juraj Korpa Košice

3 128 Asterix Mária Bajtošová RS

F2. Busty 1 024 Athenian hoplite Róbert Laclavík KPM Prešov

2 124 Culloden 1746 Adrián Wilga KPM Prešov

3 086 Jodleur Pavol Karniš KPM Prešov

G. Lode 1 065 Black Falcon Juraj Korpa Košice

J. Papierové modely 1 081 Armata ppanc Wz.36 Bofors Robert Kijak Jasło (PL)

2 052 Leichttraktor Michal Kalina Rimavská Sobota

3 067 Veterný mlyn Juraj Korpa Košice

P. Ponorky 1 066 Seehunden Juraj Korpa Košice

2 079 SSN-668 Los Angeles Jozef Konečný Prešov

3 002 RUSIAN Akula Rasťo Pintér KPM Čaňa

R. Rozostavané modely 1 077 Sherman ARV Mk.II Matej Richnavský Košice Lepiči

2 103 PzKpfw.VI Ausf.B Königstiger Daniel Hajtinger Prešov

3 069 PzKpfw.VI Tiger (early) Juraj Korpa Košice