Výsledková listina - 11. ročník súťaže o Pohár Bielych Albatrosov - 6.10.2012

Názov kategórie Poradie Š.číslo Model Modelár Klub / mesto

A1. Lietadlá vrtuľové 1/48,1/32,1/24 - žiaci 1 146 F6F Hellcat Daniel Pancurák CVČ Orgovánova 5, Košice

2 151 Me 110 Jakub Medvec CVČ Svit

A2. Lietadlá vrtuľové 1/72,1/144 - žiaci 1 164 Ju 87 Jozef Chmelár IPMS-KPM Tatranskí Orli

2 082 Hawker Hurricane Mk IID Róbert Bednár Poprad - KPM Mariánské

3 027 MIG - 3 Marcelka Pinterová Košice

A4. Lietadlá prúdové 1/72,1/144 - žiaci 1 152 F-15C Eagle Štefan Ondika CVČ Orgovánova 5, Košice

2 050 MiG-15 Richard Mag MK-DMS Rimavská Sobota

3 132 F-104 Roman Martinovič MK-DMS Rimavská Sobota

B. Vrtuľníky bez rozdielu mierky - žiaci 1 163 Agusta A109K-2 REGA Jozef Chmelár IPMS-KPM Tatranskí Orli

2 031 CH-46D Seaknight Rastislav Pinter ml. Košice KPM Rýchle štarty

3 052 CH-47 Chinook Richard Mag MK-DMS Rimavská Sobota

C1. Bojová technika v mierke 1/72 - žiaci 1 162 GMC CCV Jozef Chmelár IPMS-KPM Tatranskí Orli

2 154 Abrams M-1 Sebastián Žifčák CVČ Svit

3 033 M 60 Marcel Siviček MK-DMS Rimavská Sobota

C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48 - žiaci 1 005 E-10 Rado Hančuľák CVČ Orgovánova 5, Košice

2 165 Wespe Jozef Chmelár IPMS-KPM Tatranskí Orli

3 142 Krupp Protze Martin Strýčko Košice

A2. Lietadlá vrtuľové 1/72,1/144 - juniori 1 116 A6M2B zero Dominik Bálint MKDMS Rožňava

2 119 P-47D Andrej Herko

A4. Lietadlá prúdové 1/72,1/144 - juniori 1 077 MiG-21 MF Michal Kalina Rimavská Sobota

C1. Bojová technika v mierke 1/72 - juniori 1 125 RAF recovery Dávid Hyk Košice

2 156 JEEP Matúš Mičian CVČ Svit

C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48 - juniori 1 128 PzKpfw.III Matej Hudák Košice

2 124 T-80 Martin Jadloš Košice

3 080 Pak40/l46 7.5cm antitank gun Dávid Hyk CVČ Orgovánova 5, Košice

A1. Lietadlá vrtuľové 1/48,1/32,1/24 - seniori 1 092 North American P-51B Mustang Martin ''KLingO'' Schneider Košice

2 104 P-47D Ján Vindt Rožňava

A1. Lietadlá vrtuľové 1/48,1/32,1/24 - seniori 3 159 P-51D Leopold Klas Tatranskí Orli Poprad - Svit

A2. Lietadlá vrtuľové 1/72,1/144 - seniori 1 063 Zlin Z-42 MU "OM -ZLO" Jozef Konečný Prešov

2 001 Wittman Chief Oshkosh Václav Hochmuth KPM Prešov

3 006 RQ-1N Predator Robert Balog Košice

A3. Lietadlá prúdové 1/48,1/32,1/24 - seniori 1 044 F-86D Sabre Dog Pavol Karniš KPM Prešov

2 108 MiG-21 Mgr. Štefan Andoga MK88 Hawks Brzotín

A4. Lietadlá prúdové 1/72,1/144 - seniori 1 085 Messerschmitt Me 262 B/W Torp Boris Bednár Poprad - KPM Mariánské

2 068 Messerschmitt Me-163 Komet Mgr. Juraj Korpa Košice MK Rýchle Štarty

3 018 L - 39 Albatros "Otto Smik" Igor Filipiak MK-DMS Rimavská Sobota

B. Vrtuľníky bez rozdielu mierky - seniori 1 065 Mil Mi-2 "5434" Jozef Konečný Prešov

2 048 Agusta A-109 K2 ATE Ľubomír Műller KPM Prešov

3 025 H - 34 Choctaw Igor Filipiak MK-DMS Rimavská Sobota

C1. Bojová technika v mierke 1/72 - seniori 1 126 Mt-LBa Ivan Rospopa Black Sheeps Bardejov

2 071 T-34/76 obr. 1942 Stalinec Mgr. Juraj Korpa Košice MK Rýchle Štarty

3 021 Jeep Willys Igor Filipiak MK-DMS Rimavská Sobota

C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48 - seniori 1 113 SU-152 Stanislaw Jablonski ZTS Cmilow

2 007 Pz III L Stanislav Žoldak KPM Čaňa

3 056 KV-1 1942 Štefan Pásztor MK-DMS Rimavská Sobota

D. Diorámy 1 102 GMC Štefan Böd MK-DMS Rimavská Sobota

2 014 T-34/85 Jozef Griger MK-DMS Rimavská Sobota

3 144 Jeep GPA Jozef Hanek Košice

E. Autá a motocykle 1 091 Moto Guzzi V10 Centauro Martin ''KLingO'' Schneider Košice

2 054 Yamaha Virago Peter Mag MK-DMS Rimavská Sobota

3 053 Shelby GT-500 Mustang Richard Mag MK-DMS Rimavská Sobota

F1. Figúrky 1 111 Viking Stanislaw Jablonski ZTS Cmilow

2 074 Red Huntress Mgr. Juraj Korpa Košice MK Rýchle Štarty

F2. Busty 1 045 Lucky Jack Pavol Karniš KPM Prešov

G. Lode 1 096 Titanic Ľudovít Juráš Liptovský Mikuláš

2 100 HMS Penelope Robert Kijak Jaslo

3 023 rybárska loď ALBATROS Igor Filipiak MK-DMS Rimavská Sobota

J. Papierové modely 1 095 Polikarpov I-16 Maroš Oľšavský Prešov

2 099 ORP Burza Robert Kijak Jaslo

3 076 Valašské fojtství s roubenou komorou Mgr. Juraj Korpa Košice MK Rýchle Štarty

P. Ponorky 1 030 PLAN ROMEO 033 Submarine Rastislav Pinter ml. Košice KPM Rýchle štarty

1 064 HMS ASTUTE Jozef Konečný Prešov

2 011 DKM U-BOAT VII C Rastislav Pinter st. Košice

3 028 German Navy Tipe 212 Submarine Marcelka Pinterová Košice

R. Rozostavané modely 1 174 F-101 Voodoo Ivan Rospopa Black Sheeps Bardejov

2 093 Porsche Melolontha Martin ''KLingO'' Schneider Košice

3 098 Ziemia Szczecinska Robert Kijak Jaslo