Výsledková listina - 10. ročník súťaže o Pohár Bielych Albatrosov
            

A1. Lietadlá vrtuľové 1/48,1/32,1/24 - žiaci 1 204 Avia BH-11 Jakub Marton Prešov

A2. Lietadlá vrtuľové 1/72,1/144 - žiaci 1 150 F4U-4 Corsair Peter Trusa Prešov

2 067 P-47D Thunderbolt Rastík Pinter Košice

3 267 Swordfish Mk.1 Števo Kozlík Rimavská Sobota

A3. Lietadlá prúdové1/48,1/32,1/24 - žiaci 1 105 F-18 JAKUB SALA KM przy K 21BSP RZESZÓW

A4. Lietadlá prúdové 1/72,1/144 - žiaci 1 065 F-84E Thunderjet Fighter Rastík Pinter Košice

2 268 3x Me 262 Števo Kozlík Rimavská Sobota

3 265 7x L-39 Albatros Martin Linduška Rimavská Sobota

B. Vrtuľníky bez rozdielu mierky - žiaci 1 068 UH-1 F HUEY Rastík Pinter Košice

2 110 Ka-50 TYMOTEUSZ BARAN KM przy K 21BSP RZESZÓW

C1. Bojová technika v mierke 1/72 - žiaci 1 129 DRAGON WAGON+PANTHER G WITOLD BUDZYŃSKI KM przy K 21BSP RZESZÓW

2 269 T-80B Števo Kozlík Rimavská Sobota

3 221 Dingo Tomáš Danilo CVČ Svit

C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48 - žiaci 1 131 MARDER III (zima) WITOLD BUDZYŃSKI KM przy K 21BSP RZESZÓW

2 211 Jagdpanzer David Kruk KM przy K 21BSP RZESZÓW

3 111 STAGHOUND AA HUBERT JURCZAK KM przy K 21BSP RZESZÓW

A4. Lietadlá prúdové 1/72,1/144 - juniori 1 254 MiG-29AS Michal Kalina MK-DMS

2 100 ME 262 GRUBA PAWEŁ KM przy K 21BSP RZESZÓW

3 040 Tornado IDS Michal Kalina Rimavská Sobota MK-DMS

B. Vrtuľníky bez rozdielu mierky - juniori 1 041 Mi-17 HIP Michal Kalina Rimavská Sobota MK-DMS

2 098 HUEY GRUBA PAWEŁ KM przy K 21BSP RZESZÓW

C1. Bojová technika v mierke 1/72 - juniori 1 118 JAGDTIGER STRĄCZEK ARTUR KM przy K 21BSP RZESZÓW

2 047 Sd. Kfz. 9 + FLAK 44 Michal Kalina Rimavská Sobota MK-DMS

3 203 Jagdpanzer IV Pavol Mičák Humenné

C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48 - juniori 1 144 T-34/85 (z wnętrzem) HUBERT BABULA KM przy K 21BSP RZESZÓW

2 103 Sd.Kfz.250/11 MAŚLANKA MICHAŁ KM przy K 21BSP RZESZÓW

3 134 KV-1 MATEUSZ BRYK KM przy K 21BSP RZESZÓW

A1. Lietadlá vrtuľové 1/48,1/32,1/24 - seniori 1 016 A6M5 Zero Martin Mižák Drienov

2 153 Fw-190 A-4 Ľubomír Ontkoc Humenné

3 274 DH-82 Metod Prekop MK Rožňava

A2. Lietadlá vrtuľové 1/72,1/144 - seniori 1 001 T-28 C Trojan Róbert Balog Košice

2 024 Avia Ba.122 Václav Hochmuth KPM Prešov

3 190 I-15 Chato Juraj Korpa Košice

A3. Lietadlá prúdové 1/48,1/32,1/24 - seniori 1 012 F-84G Thunderjet Pavol Karniš KPM Prešov

2 003 F-104B Starfighter Jozef Lastivka Košice

3 205 MiG-19S Daniel Marton Prešov

A4. Lietadlá prúdové 1/72,1/144 - seniori 1 017 F/A-18A Hornet Martin Mižák Drienov

2 002 AV-8B Harrier II Róbert Balog Košice

3 229 F-8E Crusader Adrián Feč KPM Prešov

B. Vrtuľníky bez rozdielu mierky - seniori 1 006 Ka-27 PL Fredy Ťukot Košice

2 075 UH - 34 SeaHorse Igor Filipiak MK - DMS Rimavská Sobota

3 230 UH-1C Adrián Feč KPM Prešov

C1. Bojová technika v mierke 1/72 - seniori 1 032 Pz.IV Ausf.J Štěpán Los Rožnov p. Radhoštěm

2 187 BT-2 Juraj Korpa Košice

3 091 KINGTIGER WOJCIECH TOBIJASZ KM przy K 21BSP

C2. Bojová technika v mierke 1/35 a 1/48 - seniori 1 182 Belorus René Molnár Košice

2 082 ISU-152 Matej Richnavský Košice

3 027 Sd.Kfz. 251/20 UHU Ctirad Los Rožnov p. Radhoštěm

D. Diorámy 1 030 T-28 Štěpán Los Rožnov p. Radhoštěm

2 207 Patrola v Iraku Anton Lazorík KPM 1007 Prešov

3 217 Kettenkrad Ľubomír Javorský IPMS KPM Tatranskí orli

E. Autá a motocykle 1 262 Mazda 787 Szöke Bertalan MMBK Miskolc

2 257 Volvo FH12 Libor Kanocz Humenné

3 252 McLaren F1 GTR Vékony Sándor MMBK Miskolc

F1. Figúrky 1 013 Husár Imperiálnej Gardy Róbert Laclavík KPM Prešov

2 038 Ahnamoth Štěpán Los Rožnov p. Radhoštěm

3 175 Rycerz Stanislaw Jablonski ZTS Cmilow

F2. Busty 1 014 Majský kňaz Róbert Laclavík KPM Prešov

2 022 Waffen SS Adrián Wilga KPM Prešov

G. Lode 1 245 Wielki Ksiaze Mariusz Szoja KM Stalowa Wola

2 056 Torpedoboat Vosper 72 Robert Kijak Jasło

3 081 STRAŽAK-3 Marián Raček Poprad

J. Papierové modely 1 009 TATRA 815 "guntrack" Marián Raček Poprad

2 237 Fw Ta 154 Dawid Dlugosiewicz Stalowa Wola

3 172 MiG-21MF Maroš Oľšavský Prešov

P. Ponorky 1 062 USS SSN-21 SEAWOLF ATTACK Rastík Pinter Košice

2 058 PLA NAVY TYPE 039A Marcelka Pinterová Košice

R. Rozostavané modely 1 183 KRAZ René Molnár Košice

2 200 Heinkel He 162A-2 Ľubomír Ontkoc Humenné

3 180 Ford V-300 Matej Richnavský Košice